Mobil Uygulama ile Ayda ₺10K Kazanmak MÜMKÜN (İspatlı)


Arkadaşlar Merhaba   


Yaklaşık 2 seneden bu yana çok güzel kazançlar sağladığım bir platformda yaşadığım tecrübeleri, geliştirdiğim stratejileri, yaptığım hataları (ki siz yapmayın diye) ve zorlukları, nasıl para kazanacağınızı, hangi sektörlerde sağlam gelir elde edeceğinizi anlattığım bir kurs oluşturdum. Burada bahsettiğim gibi 2 sene de ne öğrendiysem bu sektöre yeni giren (ki bende ilk başta girdiğimde hiç tecrübesiz ve bilgisizdim) kimselerin nasıl kazançlar elde ettiğini anlatıyorum. Kod bilmenize gerek yok, kursun içinde hali hazırda tüm kodlar verilmiş olacak. Size sadece düzenlemesi kalacak ki onu da anlatmaktayım kursta detaylıca. 

Hiç tecrübem olmadan bu işe girdiğim ilk ayımda 16.000 ₺ kazandım. Bunun ekran görüntüsünü de aşağıya eklemeye çalışacağım becerebilirsem  Ayrıca kursu izleyip gelir elde eden arkadaşların anlık kazançlarını da paylaşacağım ki en son dün bir öğrencim 1 saatte 1000 ₺ 'den fazla kazanç elde etti. Hepsinin görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca kursun ilk dersini izlerseniz (ücretsizdir) benim de kazançlarımı görebilirsiniz. Sistemin nasıl çalıştığını tüm tecrübelerimi, yaptığım hataları (ki yapmayın diye) tüm stratejilerimi, rakiplerinizin önüne nasıl geçeceğiniz ile ilgili tüm bilgileri (ki kursta ASO destekli kaynak yazı da vermekteyim) kısacası yaşadığım her tecrübeyi, nasıl kazandığımı noktası virgül'üne kadar tek tek anlatmaktayım. 

Ekleyebilirsem  (çok anlamadığım için) aşağıda ki ekran görüntülerini hali hazırda paylaştığım www.instagram.com/kazancsirlaricom adresinden de güncel olarak takip edebilirsiniz. Oraya anlık atmaktayım, buraya da yapabilirsem satış geldikçe ekleyeceğim ki hali hazırda ki satışlar güncel olsun diye bu aya ait. Diğer ayları instagramdan da takip edebilirsiniz. 

Kısacası oluşturduğum bu kurs ile hiç yazılım ve kod bilgisi olmadan (ki hala çok anlamam  anladığım konu ticaret, bu yönden kazandım ben kazanmak isteyene de yol gösteriyorum şimdi), Google Play'den nasıl kazançlar sağlayacağınızı anlatmaktayım. Başlıkta verdiğim rakam kazandığınız da az bile olabilir (çünki yeri geldi 24.000 ₺ dahil kazandım bir ayda). 

Dileyen arkadaşlar aşağıda ki linkten kursun ilk dersini izleyebilir, kafasında oluşan soruları bana iletebilir. Diğer öğrencilerimin kazançlarını da bekliyorum göndersinler bana, onları da ekleyeceğim buraya geldikçe. 

Not: İlgili kursun ilk dersinde kendi kazançlarımın belgelerini gösterirken ilk başladığım aylarda olan ekran görüntülerini göreceksiniz. Bunun sebebi siz sormadan söyleyeyim  ; Uygulamanın gelirini bir süre sonra ortalama aylık ₺15K - ₺20K arasına sabitlemiştim (bunu sizde başarabilirsiniz, hiç bir engel yok). Sonra aklıma uygulamayı satışa çıkartmak geldi, nasıl olsa tekrar yapıp yeniden kazanırdım tecrübe edindim diyerek 400.000₺ gibi bir rakama satışa çıkarttım. Ciddi Alıcılar da çıktı ve benden ekran görüntüleri istediler son aylara ait. Bende bu ekran görüntülerini asıl onlar için çıkarttım ve gönderdim hepsine. Aklımda bilgi birikimimi ve tecrübelerimi paylaşacağım bir kurs yoktu açıkçası bu sebeple bu görüntüler kurs için değil satış için alınmıştı, ama kursa nasip oldu  Bunu ayrıca kursun içinde de anlatmaktayım. 

Bu arada Kursun uygulaması da artık Google Play'de ÜCRETSİZ! 

İndirmek İçin  : http://bit.ly/2N6YgCU

Arkadaşlar, Şimdiden herkese teşekkürler ve bol kazançlar dilerim  İlgili kursun linki ve öğrencilerimin ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz. 

Aşk'la Kalın.. 


Kurs Link: http://bit.ly/2LyV8hx 
(zinextech.com/course)


Instagram:
 www.instagram.com/kazancsirlaricom


Ve becerebildiysem Bu ay'a ait öğrencilerimin kazançlarının ekran görüntüleri  ; 

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Blogger Eklentileri