Güzel Haber GearBest Resmi Olarak Türkiye'de


E-ticaret sektörünün liderlerinden Çin pazarının dünyaya açılan kapılarından biri olan benimde sıklıkla kullandığım siparişlerim'de şuana kadar sorun yaşamadığım GearBest Türkiye pazarında aktif olarak faaliyet gösterecek.

İlk etap'da dikkat çekmek iyi bir başlangıç yapmak isteyen GearBest Xiaomi'nin yeni akıllı telefonu Redmi S2'yi dikkat çekici bir fiyat ile satışa sunması bekleniyor. İstanbul'da bulunan deposundan gönderim yapacak olan GearBest böylece Türkiye'de bulunan aktif müşterilerine çok kısa bir sürede gönderim yapabilecek. Çin üzerinden gönderim yapılan ürünler için en az 1 ay beklemek zorunda kalırken GearBest'in resmi olarak Türkiye'ye girmesiyle birlik de artık gönderiler İstanbul'da bulunan deposu üzerinden yapılacak. Böylece 2-3 iş günü arasında ürünlerinizi kapınızda görebileceksiniz. Türkiye'ye resmi olarak yeni giriş yapması nedeniyle İstanbul'da bulunulan depoda yer alan ürünlerin stoklarda yer alan %50 ürünün depoda yer alacağını belirtelim. Bu şu anlama geliyor GearBest üzerinden vereceğiniz bazı ürünler İstanbul'da yer alan depoda bulunuyorsa 2-3 iş günü arasında elinizde. Ancak yer alan ürün İstanbul'da bulunulan depoda yer almıyorsa büyük bir ihtimal  Çin üzerinden siparişe verilecektir. 
Deponun artırılması stoklarda yer alan ürünlerin eklenmesi ile birlik'de ürün sayısının ve çeşitliliğin artacağı ve böylece %50 olan sayının %75 dolaylarına çıkabileceğini hatırlatalım.
 GearBest'in Türkiye pazarına resmi girişi ile birlik'de Xiaomi ürünlerinin neredeyse tamamını satması bekleniyor. Satacağı Xiaomi ürünleri için garanti ve satış sonrası hizmet vereceğini hatırlatalım.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Blogger Eklentileri