EN SON KONULAR

Siz Siz Olun Sakın Kaslarınız İçin İlaç Kullanmayın

Son dönemlerde güçlü kaslara sahip olmak başlı başına bir moda.Bu modaya ayak uydurmak isteyen çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu bazı kişiler spor yapmadan hızlı kas kütlesine sahip olmak için bir takım ilaç ve iğneler kullanıyorlar.
Kullanılan iğne ve ilaçlar ise içerdiği etken maddeler nedeniyle çok tehlikeli.Tehlikenin farkında olmayan kişiler hızlı kas kütlesinin keyfini sürerken birden patlak veren kaslar kişide bir çok sağlık sorununa yol açıyor.

Akciğer yetmezliğine kadar sorunlara yol açan ilaç ve iğneler en çok kaslarda sinirlerin ölmesine yol açıyor.Ölüme kadar götüren bu ilaç ve iğneler ise derhal yasaklanmalı.
Sağlık bakanlığının son zamanda synthol iğnesinin yaygınlaşması üzerine bu iğneyi yasaklıyarak kas geliştirici iğne ve ilaçlarla olan mücadeleyi sürdürüyor.
Hızlı kas kütlesine sahip olmak için kesinlikle bu tür ilaç ve iğneleri kullanmayın.Bilinçsiz ve düzensiz kullanımı diye bir tabiri de yoktur.Bu ilaç ve iğneler hiçbir şekilde kullanılmamalı.
Eğer fiziksel görünümüz için bir şeyler yapmak istiyorsanız derhal bir spor salonuna yazılmalı düzenli spor ve düzenli beslenme alışkanlığı ile kazanmalısınız.
Medyada bu tür ilaç ve iğneler yüzünden hayatını kaybedenler bölümünde yer almak istemiyorsanız bu konuda bilinçlenmeli spor salonu tarzı yerlerde reklamı geçen hap,iğne takviye edici gıdaları kimsenin tavsiyesine uymadan direkt reddetmeli kullanmayı aklınızdan dahi geçirmemelisiniz.
Sağlığınız için lütfen bilinçli ve dikkatli olun.
T.C SAĞLIK BAKANLIĞI WEB ADRESİNİ DÜZENLİ ARALIKLARLA TAKİP ET SAĞLIKLA İLGİLİ TÜM GELİŞMELERDEN HABERDAR OL


1 yorum: