EN SON KONULAR

Kripto Para Virüslerine Dikkat Edin!

Kripto para birimleri değerleri bakımından çok yüksekler.Bu nedenle herkesin hayali kısa yoldan bu para birimleri ile zengin olmaktan geçiyor.Hal böyle olunca bu işe de el atan dolandırıcılar kripto para birimleri için hayli dolandırma yöntemleri üretiyorlar.

En yaygın olanı hazırladıkları virüsler.Bu virüsler ile sizin cihazınızı sanal para birimi olan bitcoin üretmek için kullanıyorlar.Nasıl kullanıyorlar demeyin cihazınıza eriştikleri an bilgisayarınızın işlemci ve ekran kartı kullanımı hayli artıyor ve bilgisayarınız büyük ölçüde yavaşlıyor.Bunun yanında hazırladıkları sahte bağlantı ve web siteleri ile insanları kandırmaya çalışıyorlar.
Herhangi bir sanal para birimi almak istiyorsanız mutlaka güvenilir sitelerden alın.Forumlarda alacağınız web sitesi hakkında bilgi alabilirsiniz.Size bitcoin kazandıran yazılım tarzında programlar sunarlarsa kesinlikle o tür programları indirmeyin.
Sanal para birimi sadece bitcoinden ibaret değildir bir çok sanal para birimi hakkında yalanlar üreten dolandırıcılar gerçek de var olmayan sanal para birimi yaratıp sizi dolandırmaya çalışabilirler.
Son kez  bir uyarıda bulunmak istiyorum.Sanal para birimleri zahmetli ve masraflı üretilen bir iştir.Kripto para üreten tarzı programlar mevcut değildir.Eğer bu tür programlar ile karşılaşırsanız kesinlikle cihazınıza kurmayınız.


Hiç yorum yok